Kampioenen 2019

KNHS Indoorkampioenen dressuur paarden:

Klasse B: Richella Nijen Twilhaar (Den Ham) - Incredible Sqbs (v. Charmeur), 70,833%
Klasse L1: Tom Verhoeven (Eemnes) - Ichiban (v. Desperado), 73,000%
Klasse L2: Saskia van Es (Schaesberg) - Jaccardo (v. Desperado), 75,389%
Klasse M1: Marjan van der Jagt (Beilen) - Jagers Irish Coffee (v. Bon Bravour), 70,944%
Klasse M2: Saskia van Es (Schaesberg) - Italo (v. Fürstenball), 70,500%
Klasse Z1: Meike Kroot (Diessen) - Heante MKD (v. Charmeur), 68,922%
Klasse Z2: Lars op 't Hoog (Haghorst) - Handretti (v. Andretti), 74.259% (72.892 + 75.625)
Klasse ZZ-licht: Floor van Kempen (Beuningen) - Echt Mooi (v. Voice), 75.206% (75.286 + 75.125)
Children: Anniek van Dulst (Ermelo) - Isala's Arielle (v. Kosmo Van Orchid's), 72,244%
U25: Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke) - Tc Athene (v. United), 72,692%
Junioren: Marten Luiten (Winschoten) - Fynona (v. Ampère), 72,121%
Young Riders: Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina (v. Sir Donnerhall), 72,206%
ZZ-Zwaar: Dinja van Liere (Kapelle) - Haute Couture (v. Connaisseur), 69,714%-71,917% totaal 70,816%
Lichte Tour: Adelinde Cornelissen (Nijkerk) - Governor-Str (v. Totilas), 71,373%-78,083% totaal 74,728%
Zware Tour: Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi (v. Rubels), 72,319%

KNHS Indoorkampioenen dressuur pony’s:

B categorie A/B: Lindy Slagter (Lichtenvoorde) - Diamond's Beau, 73,222%
B categorie C: Yelin Kayalar (Hof van Twente) - Heidepeel's Constantijn, 74,778%
B categorie D/E: Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Pronk Stables Golden Boy, 77,278%
L1 categorie A/B: Tess van den Hurk (Gemonde) - Prins Beatle, 67,222%
L1 categorie C: Sebastiaan Faas (Valkenburg) - Udo DMV, 66,944%
L1 categorie D/E: Carlijn van Mensvoort (Emmer-Compascuum) - Deanston Emelwerth, 68,444%
L2 categorie A/B: Mirte Kogelman (Heeten) - Comm's Forest Dille (v.Paddington's O'Malley), 70,389%
L2 categorie C: Naita van der Velden (Gemonde) - Woldberg's Tobias (v. Den Deel's Jarno), 71,944%
L2 categorie D/E: Veerle van Hof (Hulsberg) - Equine Parks Xander (v. Orchard Boginov), 69,722%
M1/M2 categorie A/B: Kyra Hingstman (Beilen) - Job, 67,500%
M1/M2 categorie C: Bridget Lock (Druten) - Forest Gump, 69,500%
M1 categorie D/E: Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy, 71,278%
M2 categorie D/E: Mery - Lou Moormann (De Koog) - Fernando B, 68,611%
Z1/Z2 categorie C: Marcella Berends (Emmer-Compascuum) - Allstar (v. Anjershof Rocky), 70,256%
Z1 categorie D/E: Lynn Peijnenburg (Haaren) - Sulaatik's Vingino (v. Sulaatik's Versace), 67,010%
Z2 categorie D/E: Evi van Rooij (Den Dungen) - King Stayerhof's Jango (v. Kosmo Van Orchid's), 75,646% (75,000 + 76,292)

KNHS Indoorkampioenen springen paarden:

Klasse B: Julia Swart (De Meern) – Cas, 0 - 85 punten
Klasse L: Eline Slager (De Wijk) - Bengel (v. Lupicor), 0/0/33.80 sec
Klasse M: Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Esprit de Pomme (v. Berlin), 0/0/34.32 sec
Klasse Z: Sabine Alders (Ulvenhout) - Dorita (v. Namelus R), 0/0/0/31.70 sec
Klasse ZZ: Tani Joosten (Zevenaar) - Elégance de Pessel (v. Diarado), 0/0/0/33.63 sec

KNHS Indoorkampioenen springen pony’s:

B categorie A/B: Naita van der Velden (Gemonde) - Vanity, 0/0/84.50
B categorie C: Kimberly Barrois (Echt-Susteren) - Sally van de Zandkant, 0/0/89.00
B categorie D/E: Vince Nanning (Dalfsen) - Tomboy, 0/0/82.00
L categorie A/B: Marlou Kouters (Kruisland) - Peggy, 0/0/30.89 sec
L categorie C: Ava Eden van Grunsven (Erp) - Pino, 0/0/35.23 sec
L categorie D/E: Dorris Versteijnen (Riel) - Fleur, 0/0/31.90 sec
M categorie C: Lex Gijsen (Pey) - Hopstein Diamond, 0/0/27.90 sec
M categorie D/E: Aisha Smit (Staphorst) - De Leijen's Kim, 0/0/28.15 sec
Z categorie C: Sara van den Hout (Oost West en Middelbeers) - Yros, 0/029.46 sec
Z categorie D/E: Babette Haanschoten (Scherpenzeel) - Kensington, 0/0/0/34.50 sec
ZZ categorie D/E: Fleur Holleman (Essen) - Venery Dew-Drop, 0/0/0/34.91 sec