Kampioenen 2019

 

Hippiade Dressuur paarden:

Klasse B: Ingrid Pouwelse (Lage Mierde) - J-Lo Platinum (v. Fifty Fifty), 70,667%
Klasse L1: Monique van der Meij (Leek) - Stal Brandsma's Tsjalda (v. Alwin 468), 69,611%
Klasse L2: Skylar Bos (Assendelft) - Hennalena N Forêt (v. Negro), 70,611%
Klasse M1: Kim Noordijk (Werkendam) - D'Joep (v. Desperado), 73,111%
Klasse M2: 
Joyce van Opbergen (Tilburg) - Ibiza (v. Desperado), 69,333%
Klasse Z1:
 Nicky Snijder (Nieuwleusen) - Identity Sth (v. Charmeur), 71,275%
Klasse Z2: 
Saskia van Es (Schaesberg) - Italo (v. Fürstenball), 75,125%
Klasse ZZL:
Joyce van Opbergen (Tilburg) - Haronia-Donna (v. Bordeaux), 74,417%

Meertallen Hippiade Paarden

Viertal Kür op muziek: PPSV Bussloo (Bussloo), 77,333%
Viertal/Zestal Klasse ZZ: Research Drive Meertallen (Beilen), 75,917%
Viertal Klasse L: De Pasruiters (Neede), 68,833%
Viertal Klasse M:
RV Bergakkerruiters (Est), 65,750%
Viertal Klasse Z: Meertallen Winschoten (Winschoten), 65,667%
Zestal Klasse L/M:
Wouw Vooruit (Wouw), 67,917%

Verenigingskampioenschappen Hippiade Paarden - RV. HV. Bucephalus (Sevenum), 788

Hippiade Springen Paarden

Klasse B: Britt Hummel - Fyloma, 90 | 0/0/51,30
Klasse L: 
Caron Kommers - Durore, 0/0/38,13
Klasse M:
John Driessen - Cupido, 0/0/0/37,48
Klasse Z:
 
Steven Veldhuis - Grandia's Elima, 0/0/0/34,62
Klasse ZZ: 
Steven Veldhuis - Gammon R.A.G., 0/0/0/35,45

Hippiade Dressuur Pony's

B categorie A/B: Jolien Duijts (Gemonde) - Krien's Dion, 73,444%
B categorie C: 
Isa Hollands (Schaesberg) - Top Secret, 74,944%
B categorie D/E:
Rosa Vlaar (Enkhuizen) - Coco Chanel, 72,167%
L1 categorie A/B:
Jessica Nesselaar (Garderen) - Caehen Deano, 69,111%
L1 categorie C: 
Yelin Kayalar (Hof van Twente) - Heidepeel's Constantijn, 68,111%
L1 categorie D/E: 
Nicole Kemenai (Dongen) - Tongerenhof Cullinan, 74,389%
L2 categorie A/B: 
Fem van den Hurk (Gemonde) - Prins Beatle, 68,222%
L2 categorie C: 
Jemaine Hendrick (Berlicum) Marieton's Vivaldie, 68,500%
L2 categorie D/E: 
Senna van de Gevel (Tilburg) - Davinci, 70,000%
M1/M2 categorie A/B: 
Maud Lintsen (Aalst, NB) - Snelsstable Gameboy, 69,056%
M1/M2 categorie C: 
Ellemijn van Norel (Wapenveld) - Lucky Boy, 69,389%
M1 categorie D/E: 
Veerle van Hof (Hulsberg) - Equine Parks Xander, 71,833%
M2 categorie D/E: 
Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy, 77,389%
Z1/Z2 categorie C: 
Gwen Troquet (Wijnandsrade) - Zandberg's Diva Izebel, 68,632%
Z1 categorie D/E: 
Jolien Felix (Hasselt) - Golden Challenge, 69,118%
Z2 categorie D/E: 
Evi van Rooij (Den Dungen) - King Stayerhof's Jango, 76,000%

Meertallen Hippiade Pony's

Viertal kür op muziek klasse M/Z: RV Schouwse Ruiters (Schouwen-Duiveland), 72,667%
Viertal Klasse Z cat. BCDE: 
Fourtune (Zevenaar), 63,750%
Viertal Klasse M cat. BCDE:
Concordia Florebit (Etten-Leur), 69,250%
Viertal Klasse L cat. BCDE:
De Ponyrakkers (Nederweert), 73,333%
Viertal Klasse L cat. ABC:
PC De Heerjansruitertjes (Oud Gastel), 69.000%
Zestal Klasse M/Z cat. BCDE:
PC De Grolse Ponyclub (Groenlo), 62,500%
Zestal Klasse L cat. BCDE:
PC de Eschruiters (Wierden), 70,750%
Zestal Klasse L cat. ABC: RV Schouwse Ruiters
(Schouwen-Duivenland), 65,167%

Verenigingskampioenschappen Hippiade Pony's - PC De Heuvelruiters (Wezep), 795

Springen Hippiade Pony's 

Klasse B cat. AB: Sophia de Voogt - Iris, 84 | 0/0/44,05
Klasse B cat. C: Lotte Paus - Sundance, 80| 0/0/43,78
Klasse B cat. DE: Liv Linssen - Jack of Hearts, 82| 0/0/40,85
Klasse L cat. AB: Hanna Heetkamp (Marienheem) - Browny, 0/0/31,59
Klasse L cat. C: Britt van Berlo (Asten) - Eikenhorst's Amalia, 0/0/31,47
Klasse L cat. DE: Babette Hanse (Dronten) - Countrys Boy, 0/0/32,50
Klasse M cat.C: River Morssinkhof (Hierden) - White Diamond & Nikkie van Tol (Waddinxveen) - Storm, 0/0/34,37
Klasse M cat DE: Alicia Bocken (Weert) - Arkan, 0/0/34,29
Klasse Z cat. C: Lex Gijsen (Pey) - Hopstein Diamond, 4/0/35,84
Klasse Z cat. DE: Britt Driessen (Beesel) - Denzel, 0/0/0/31,86
Klasse ZZ cat. DE: Renee Hazeleger (Essen) - Panfu van de Bisschop, 0/0/71,05

Hippiade Voltige

Teams B: Roy Rogers 4 - Rubin Royal, 6,707
Teams L: VV Roy Rogers 2 - CSI, 6,362
Teams M: Nieuwe Heuvel 1 - Aberlina, 6,483
Teams Z: Wittegheit2 - Zidane B, 6,791
Pas de Deux L: Roxanne en Renske - Jazztime Son - 6,760
Pas de Deux M: Dagmar en Moriah - Golden Wonder K - 6,311
Pas de Deux Z: Aleksandra en Heleen - Ruben Royal, 7,413
Solo L: 
Yara Zomers - Escobar, 6,503
Solo M:
Lisa Immink - Pearl Jam, 6,296
Solo Z:
Jinte Pierik - Charmeur, 7,050

Hippiade Mennen

B 2sp po/L 2sp po: Koen de Wit - Tim, Welshrijk's Shin-Chan, 66,584%
B 1sp po: Marianne Wijdenes - Wrentnall Red Fox, 71,125%
B 1sp pa:
Nicole Verburg - Flynn, 68,084%
B 2sp pa/L 2sp pa/Z 2sp pa/ZZ 2sp pa:
Ito Werkman - Marjet, Sofie N, 69,542%
L 1sp pa:
Inge Winter - Guus, 68,375%
L 1 sp po:
Ellen Wijdenes - Wrentnall Red Fox, 69,084%
M 1sp po: Daisy Kempenaar-Kol - Daya, 67,584%
M/Z/ZZ 2sp po:
Melanie van de Bunt - Tumtum, Sunstar's Calvados, 70,250%
M 1sp pa:
Peter Coppens - Gracieuze, 67,084
Z 1 sp po: Koen de Wit - Welshrijk's Shin-Chan, 66,459%
ZZ 1sp pa:
Jeannette Veldboom-Bulten - Veldstar Risk, 68,209%
Z 1sp pa:
Marielle van Benthem - Camiel, 68,125%
ZZ 1sp po: Ester Hoogeveen - Sânbuorster Morris, 68,375%

1 sp po L/M/Z/ZZ: Dyonne van Beelen - Denver, 0/0/69,17%
L sul po/M sul po/ Z sul po/ZZ sul po:
Hans Lederink - Loeske, 0/0/67,40
L 2sp po:
Ischa Vink - Storm, Sam, 0/0/67,98
L 1sp pa:
Nicole Verburg - Flynn, 0/0/80.72
2 sp pa L t/m ZZ:
Albert Hooyer - Amy, Byoux, 0/3
M 1sp po:
Henny Verspeek - Gabriella, 0/0/88,39
M 1sp pa:
Piet Peepers - Furon, 0/0/95,26
Z 1sp po: Klazien Kleermakers - Fleur, 0/0/86,55
ZZ 1sp po:
Onne Verheul - Kompas Gerwin, 0/0/92,11
M 1sp po:
Albert Hooyer - Amy, 0/0/90,73
1 sp po/pa M/Z/ZZ: Henny Verspeek - Gabriella, 0/0/88.39
2 sp pa L t/m ZZ en 2sp po M/Z/ZZ: Hindriëtta Lamein - Nyewold's Karlo, Optimist, 0/0/90,34

 

 

KNHS Indoorkampioenen dressuur paarden:

Klasse B: Richella Nijen Twilhaar (Den Ham) - Incredible Sqbs (v. Charmeur), 70,833%
Klasse L1: Tom Verhoeven (Eemnes) - Ichiban (v. Desperado), 73,000%
Klasse L2: Saskia van Es (Schaesberg) - Jaccardo (v. Desperado), 75,389%
Klasse M1: Marjan van der Jagt (Beilen) - Jagers Irish Coffee (v. Bon Bravour), 70,944%
Klasse M2: Saskia van Es (Schaesberg) - Italo (v. Fürstenball), 70,500%
Klasse Z1: Meike Kroot (Diessen) - Heante MKD (v. Charmeur), 68,922%
Klasse Z2: Lars op 't Hoog (Haghorst) - Handretti (v. Andretti), 74.259% (72.892 + 75.625)
Klasse ZZ-licht: Floor van Kempen (Beuningen) - Echt Mooi (v. Voice), 75.206% (75.286 + 75.125)
Children: Anniek van Dulst (Ermelo) - Isala's Arielle (v. Kosmo Van Orchid's), 72,244%
U25: Jeanine Nieuwenhuis (Serooskerke) - Tc Athene (v. United), 72,692%
Junioren: Marten Luiten (Winschoten) - Fynona (v. Ampère), 72,121%
Young Riders: Esmee Donkers (Venhorst) - Chaina (v. Sir Donnerhall), 72,206%
ZZ-Zwaar: Dinja van Liere (Kapelle) - Haute Couture (v. Connaisseur), 69,714%-71,917% totaal 70,816%
Lichte Tour: Adelinde Cornelissen (Nijkerk) - Governor-Str (v. Totilas), 71,373%-78,083% totaal 74,728%
Zware Tour: Hans Peter Minderhoud (Oosterbeek) - Zanardi (v. Rubels), 72,319%

KNHS Indoorkampioenen dressuur pony’s:

B categorie A/B: Lindy Slagter (Lichtenvoorde) - Diamond's Beau, 73,222%
B categorie C: Yelin Kayalar (Hof van Twente) - Heidepeel's Constantijn, 74,778%
B categorie D/E: Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) - Pronk Stables Golden Boy, 77,278%
L1 categorie A/B: Tess van den Hurk (Gemonde) - Prins Beatle, 67,222%
L1 categorie C: Sebastiaan Faas (Valkenburg) - Udo DMV, 66,944%
L1 categorie D/E: Carlijn van Mensvoort (Emmer-Compascuum) - Deanston Emelwerth, 68,444%
L2 categorie A/B: Mirte Kogelman (Heeten) - Comm's Forest Dille (v.Paddington's O'Malley), 70,389%
L2 categorie C: Naita van der Velden (Gemonde) - Woldberg's Tobias (v. Den Deel's Jarno), 71,944%
L2 categorie D/E: Veerle van Hof (Hulsberg) - Equine Parks Xander (v. Orchard Boginov), 69,722%
M1/M2 categorie A/B: Kyra Hingstman (Beilen) - Job, 67,500%
M1/M2 categorie C: Bridget Lock (Druten) - Forest Gump, 69,500%
M1 categorie D/E: Sophie van der Steen (Erp) - Yellow Boy, 71,278%
M2 categorie D/E: Mery - Lou Moormann (De Koog) - Fernando B, 68,611%
Z1/Z2 categorie C: Marcella Berends (Emmer-Compascuum) - Allstar (v. Anjershof Rocky), 70,256%
Z1 categorie D/E: Lynn Peijnenburg (Haaren) - Sulaatik's Vingino (v. Sulaatik's Versace), 67,010%
Z2 categorie D/E: Evi van Rooij (Den Dungen) - King Stayerhof's Jango (v. Kosmo Van Orchid's), 75,646% (75,000 + 76,292)

KNHS Indoorkampioenen springen paarden:

Klasse B: Julia Swart (De Meern) – Cas, 0 - 85 punten
Klasse L: Eline Slager (De Wijk) - Bengel (v. Lupicor), 0/0/33.80 sec
Klasse M: Wesley de Boer (Nieuwleusen) - Esprit de Pomme (v. Berlin), 0/0/34.32 sec
Klasse Z: Sabine Alders (Ulvenhout) - Dorita (v. Namelus R), 0/0/0/31.70 sec
Klasse ZZ: Tani Joosten (Zevenaar) - Elégance de Pessel (v. Diarado), 0/0/0/33.63 sec

KNHS Indoorkampioenen springen pony’s:

B categorie A/B: Naita van der Velden (Gemonde) - Vanity, 0/0/84.50
B categorie C: Kimberly Barrois (Echt-Susteren) - Sally van de Zandkant, 0/0/89.00
B categorie D/E: Vince Nanning (Dalfsen) - Tomboy, 0/0/82.00
L categorie A/B: Marlou Kouters (Kruisland) - Peggy, 0/0/30.89 sec
L categorie C: Ava Eden van Grunsven (Erp) - Pino, 0/0/35.23 sec
L categorie D/E: Dorris Versteijnen (Riel) - Fleur, 0/0/31.90 sec
M categorie C: Lex Gijsen (Pey) - Hopstein Diamond, 0/0/27.90 sec
M categorie D/E: Aisha Smit (Staphorst) - De Leijen's Kim, 0/0/28.15 sec
Z categorie C: Sara van den Hout (Oost West en Middelbeers) - Yros, 0/029.46 sec
Z categorie D/E: Babette Haanschoten (Scherpenzeel) - Kensington, 0/0/0/34.50 sec
ZZ categorie D/E: Fleur Holleman (Essen) - Venery Dew-Drop, 0/0/0/34.91 sec