Kampioenen 2017

KNHS Hippiade 2017

Verenigingskampioenschap
Paarden: RV Varesseveld e.o.
Pony's: PC St. Jan Merselo

Endurance (25 augustus 2017)
Klasse 1 - Annelie Dekker (Vriezenveen), Zorenia  12,985 km/gem
Klasse 2 - Yvonne Theunissen (Boxmeer), Derham, 17,692 km/gem
Klasse 3 - Tineke Vossebelt (Ermelo), Kien's Dubai   17,301 km/gem

Voltige (25 en 26 augustus 2017)
Solo ZZ - Carola Sneekes met Safari H (longeur Marjo Sneekes)
Solo Z - Celine Kaag met Dwight (longeur Maurits de Vries)
Solo M - Dorien Luteijn met Buick Hill (longeur Nicky Heijboer)
Solo L - Fionn Baetens met Chester (longeur Kors van de Torren)
Solo Junior - Renske van Schaik met Nolan (longeur: Marjo Sneekes)
Teams B - Meers Paardencentrum 1 met Torino (longeur: Saskia Levering)
Teams L - Wittegheit 4 met Harry (longeur: Angelique Theunissen)
Teams M - Montferlandruiters 1 met Ioliet (longeur: Matty Irausquin)
Teams ZZ -  Roy Rogers 1 met Rubin Royal (longeur Cynthia Danvers)
Teams M - Montferlandruiters 1 met Ioliet (longeur Matty Irausquin)
Pas de Deux L - Hommedamme met Canito (longeur: Jeroen Rijpstra)
Pas de Deux ZZ - De Burght met CSI (longeur Sofie van der Laan)

Dressuur pony´s (26 augustus 2017)
Klasse B cat. AB - Sofie van Rooij (PC St. Jacobus, Den Dungen) - First Flight (v. Lindehoeve´s Elegant) 
Klasse B cat. C - Silke Reuvekamp (PC Zuidwolde, De Wolden) - I Follow You (v. Onbekend) 
Klasse B cat. DE   Taquila Kooiman (PC Zeldenrust, Velden) - Brouwershaven’s Jasper (v. Valerio) 
Klasse L1 cat. AB - Pleun Passier (PC De Hullen, Noord-Sleen) - Olde's Hoeve Enzo (v. Revel Highline)     
Klasse L1 cat. C - Romee Neefs (PC De Cavaliers, Helden) - Demi-Beau (v. Hoppenhof's Jumbo) 
Klasse L1 cat. DE - Xena Krijnen (Duyksehoef, Loon op Zand) - Sörbys Bentley (v. Sorbysvilmer) 
Klasse L2 cat. AB - Bridget Lock (PC De Musketiers, Druten) - Dutch Prairie Charlie (v. Onbekend)
Klasse L2 cat. C - Anniek Vanhove (PC De Ponyrakkers, Nederweert) - Frits (v. Onbekend)
Klasse L2 cat. DE - Elise De Loos (PC De Heerjansruitertjes, Oud Gastel) - Sandokan's Pardo (v. Orchard Boginov)  
Klasse M1/M2 cat. AB - Lonneke Verbruggen (PC De Maasruiters, Kessel) - Bell Boy (v. Cefnfedw Caradog) 
Klasse M1/M2  cat. C - Britt Daamen (PC De Jasmijnruiters, Nederweert-Eind) - Bloklands Hoeve's Chardon (v. Orchard Boginov)  
Klasse M1 cat. DE - Rianne Ashley Ubels (PC Bucephalus, Barsingerhorn) - KMK's First Hummer (v. FS Mr. Right) 
Klasse M2 cat. DE - Sanne Buijs (PC Sint Michaël (RSV), Sint-Michielsgestel) - Happy Feet (v. Tuschinski) 
Klasse Z1/Z2 cat. C - Marcella Berends (PC De Runderuiters, Emmer-Compascuum) - Allstar (v. Anjershof Rocky) 
Klasse Z1 cat. DE - Evi Van Rooij (PC St. Jacobus, Den Dungen) - Den Östrik's Macho (v. Good Looking) 
Klasse Z2 cat. DE - Marten Luiten (PC Neta, Winschoten) - Movie Star (v. Hagelkruis Valentijn)

Springen pony's
Klasse B cat. AB - Joy Neuman met Tweety
Klasse B cat. C - Julia Kapteijn - Doortje
Klasse B cat. DE - Guusje Kouters met Kyro
Klasse L cat. AB - Rik Van de Pas (PC De Trouwe Vriendjes, Oosteind) - Dreamer (v. onbekend)
Klasse L cat. C - Amber Krul (PC V.v.v. Rouveen e.o., Gem. Staphorst) - Spartacus (v. Melle Jerom He Stb 198)
Klasse L cat. DE - Saskia Brinkman (PC V.v.v. Rouveen e.o., gem. Staphorst) - Geneve (v. Levantos 2)
Klasse M cat. C - Alicia Bocken (PC Weert, Weert), Viterbo Emelwerth (v. Valentino)
Klasse M cat. DE - Emma Bocken (PC Weert, Weert), Arkan (v. Onbekend)
Klasse Z cat. C - Saskia Brinkman (PC V.v.v. Rouveen e.o., gem. Staphorst) - Hentel (v. Dexter Leam Pondi)
Klasse Z cat. DE - Irene van den Hof (PC Zuidwolde, De Wolden), Orchid’s Sarine (v. Orchid’s Cestanii)
Klasse ZZ cat. DE - Enrico van Manen (PC Voorwaarts, Essen), Emilinda (v. Jacorde)

Afdelingsdressuur pony's Ponyclub
Viertal klasse L - cat. AB Team HeVeKo (Overijssel, kring Salland: Heeten / Luttenberg)
Viertal klasse L - cat. BCDE Research Drive's De Runderuiters (Emmer-Compascuum) 
Viertal klasse M PC De Schouwse Ruiters (Schouwen-Duiveland)
Viertal klasse Z  Team Goud4Goud (PC De Tjongerruiters,Oranjewoud) 
Viertal Kür op muziek M/Z PC Nienoord (Leek) 
Zestal klasse L - AB

HTC Hessum (PC Dalfsen e.o., Dalfsen) 

Zestal klasse L - BCDE PC Gorssel-Zutphen (Gorssel) 
Zestal klasse M/Z

Research drive's Esdalruiters (Emmen)


Individuele dressuur paarden

Dressuur B Wessel Van der Venne Donna Bella
Dressuur L1 Joyce Szozda San Francisco RES
Dressuur L2 Mascha Van Es Hupadoeska pb
Dressuur M1 Linda Van Akere Lieberg van het Rozenhof
Dressuur M2 Nienke Monden - Otjens Fjèro
Dressuur Z1 Judith Pietersen Limited Edition
Dressuur Z2 Joyce Heuitink Gaudi vita
Dressuur ZZ licht  Stephanie De Frel Vmf Gladiator

 Afdelingsdressuur paarden

Zestal L RV Exloo  
Zestal M/Z/ZZ Exloo  
Viertal L LR Hipparion  
Viertal M RV de Hoefslag  
Viertal Z s-Gravenhof  
Viertal ZZ Research Drive's RV Annen ZZ team
Team Kur op Muziek RV de Grensruiters  


Springen paarden

Springen B  Senna Everse Bouly V/h Heerenhuys
Springen L Liana Peters Soul Sister
Springen M Hans Oostindien Eowyn
Springen Z Steven Veldhuis Graziano VDL
Springen ZZ Beau Schuttelaar Caretino

KNHS Indoorkampioenschap 2017

Dressuur paarden

  • Zware TourMarieke van der Putten (Apeldoorn) met Glock´s Federleicht (74.639%)
  • Lichte TourDiederik van Silfhout (Lunteren) met Expression (76.304%)
  • ZZ-Zwaar: Adelinde Cornelissen (Nijkerk Gld) met Fleau de Baian (73,8155%)
  • Young ridersJasmien de Koeyer (Sint Jansteen) met Esperanza (72,580%)
  • Junioren: Daphne van Peperstraten (Oude-Tonge) met Greenpoint's Cupido (74,4425)
  • U25Denise Nekeman (Hasselt) met Boston Sth (74.343%)
  • ZZ-licht: Febe van Zwambagt (Bergharen) met RS2 Emporio (74.167%)
  • Z2: Kirsten Brouwer (Riel) met Sultan des Paluds (72.500%)
  • Z1: Rianne van de Werken (Herpen) met Eros (68,48%)
  • M2: Frans van den Heuvel (Rolde) met Geronimo (67.22%)
  • M1: Margriet Simonse (Vlissingen) met Dexter (68.44%)
  • L2: Gayle Bosch (Alkmaar) met Gominka Est (72,44%)
  • L1Beau Berghmans (Maastricht) met El Matcho (68.33%)
  • B: Janelle Wackers-Meers (Spaubeek) met Guilty by Gucci (72.28%)

Dressuur pony's

  • B categorie A/BEva Peters (Horn) met Mirna (68.83%)
  • B categorie CRowena Walstra (Franeker) met BG Divo Domani (67.22%)
  • B categorie D/ENina van Rooij (Sint Michielsgestel) met Amigo (67.78%)
  • L1 categorie A/B: Mila Backbier (Lage Mierde) met Devon DH (71.00%)
  • L1 categorie C: Anique Frans (IJsselmuiden) met Mister Sock’s (69,89%)
  • L1 categorie D/E: Caeley Althuizen (Deurne), Happiness HS (71.17%)
  • L2 categorie A/B: Nina van Rooij (Sint Michielsgestel) met First Flight (69.22%)
  • L2 categorie CGwendolyn Krieger (Dalfsen) met Heidepeel’s Constantijn (64.06%)
  • L2 categorie D/EMarten Luiten (Winschoten) met Goldwin's Hoeve's Valerion (72.61%)
  • M1/M2 categorie A/B: Marcella Berends (Emmercompascuum) met Snelstable’s Gameboy (68.89%)
  • M1/M2 categorie C: Mirthe Bakker (Genemuiden) met Sultan (69,11%)
  • M1 categorie D/E: Esther Postmus (Ee) met Jonkers' Jort (67.17%)
  • M2 categorie D/E: Micky Schelstraete (Gemonde) met Cappuccino Royale G (69.67%)
  • Z1/Z2 categorie C: Hanna Neefs (Helden) met Demi-Beau (63.73%)
  • Z1 categorie D/EKimberley Pap (Nunspeet) met Pippin´s Playboy A.T. (69,41%)
  • Z2 categorie D/E: Marten Luiten (Winschoten) met Movie Star (76.292%)

Paarden springen

  • ZZ springen: 
  • Z springen: 
  • M springen: 
  • L springen:
  • B springen:

Pony’s springen

  • B categorie A/B: Emma Heijligers (Asten) met Manjara
  • B categorie C: Sanne de Haan (Rouveen) met Stardust 
  • B categorie D/E: Mila Kuypers (Breda) met Joly's Ulana
  • L categorie A/B: Milan Morssinkhof (Hierden) met Twinsy én Lars Maathuis (Geesteren Ov) met Blisz
  • L categorie C: Roos Wevers (Markelo) met Mistery
  • L categorie D/E: Isabelle Roepel (Rotterdam) met Breitlling
  • M categorie C: Sophie van Tol (Waddinxveen) met Storm
  • M categorie D/E: Eline Slager (Staphorst) met Tomboy
  • Z categorie C: Saskia Brinkman (Staphorst) met Hentel
  • Z categorie D/E: Gerrit Veenstra (Drachterstercompagnie) met Funky
  • ZZ categorie D/E: Enola Mulder (Enschede) met Granouche